Preču kategorijas
 
Ražotāji
 
Printeri (ierīces)
 
Informācija
 
Tukšo kasešu uzpirkšana
Iepirkumu grozs
0 produktu
 
Top preces
 

Privātums

SIA „Sinerta Latvija”, cienot savu klientu privātumu, ietur stingru Klientu Privātuma politiku. 

SIA „Sinerta Latvija” Klientu Privātuma politika ietver Jūsu personīgo datu apkopošanu un izmantošanu. Lūdzu, veltiet savu laiku, lai uzzinātu vairāk par mūsu privātuma politiku, tostarp, kāda veida informācija tiek apkopota, kā šī informācija tiek izmantota un kādos nolūkos mēs izpaužam šo informāciju trešajām personām, kā arī veidus, kā mēs aizsargājam Jūsu personīgo informāciju.

Jūsu privātums ir SIA „Sinerta Latvija” prioritāte.

Kāpēc mēs apkopojam Jūsu personīgos datus ?

Mēs apkopojam Jūsu personīgo informāciju, jo tas palīdz mums nodrošināt augstākā līmeņa klientu apkalpošanu.

Tas Jums ļauj ērti piekļūt mūsu produktiem un pakalpojumiem.

Turklāt Jūsu personīgā informācija palīdz mums ziņot par jaunākiem produktu paziņojumiem, ļauj mums nosūtīt īpašos piedāvājumus un sniegt jaunāko informāciju par cenu izmaiņām.

Kādu informāciju mēs apkopojam un kā mēs varētu to izmantot ?

Mēs apkopjam sekojošu Jūsu informāciju: telefona numurs, e-pasta adrese, kā arī personas kods. Ir situācijas, kad Jūsu personiskā informācija var mums palīdzēt piedāvāt Jums labākus produktus un pakalpojumus.

Piemēram:
Mēs varam lūgt Jūsu personisko informāciju, kad Jūs sazināties pa tālruni ar mūsu pārdošanas menedžeriem, reģistrējoties mūsu mājas lapā vai iegādājoties  mūsu produktus un pakalpojumus.

Gadījumos, kad Jūs sadarbojaties ar SIA „Sinerta Latvija”, mēs apkopojam Jūsu personīgo informāciju,:Jūsu vārdu, pasta adresi, tālruņa numuru, e-pasta adresi.

Mēs šo informāciju apkopojam arī tirgus izpētes nolūkiem - piemēram, jūsu nodarbošanos - lai iegūtu labāku izpratni par mūsu klientiem un tādējādi mēs spētu piedāvāt Jūs darbam vērtīgus produktus un pakalpojumus.

Tāpat tiek apkopota informācija par Jūsu veiktajām darbībām mūsu mājas lapā  www.sinertalatvija.lv. Šie iegūtie dati palīdz mums sniegt noderīgu informāciju Jums par mūsu mājas lapas produktiem un pakalpojumiem.